Ballina Etiketimet Emer

Etiketim: emer

Tensionohet situata në Kuvend, Dërguti, Hysni Gucatit: Ulu aty, mos fol...

Është tensionuar situata në Kuvendin e Kosovës pas një debati ndërmjet Aida Dërgutit dhe kryetarit të Organizatës se veteranëve të Luftës, Hysni Gucati, shkruan...

Lajmet e fundit