Ballina Etiketimet Fadil zendeli

Etiketim: fadil zendeli

ANALIZË/ Ngritja dhe rënia e Lëvizjes Besa, rezultatet e zgjedhjeve tregojnë...

Lëvizja Besa ishte një parti politike që për herë të parë garoi në zgjedhjet e vitit 2016 ku njëkohësisht ishte edhe befasia e atyre...

Fadil Zendeli i BESËS: Asnjëherë nuk do të lejojmë të amnestohen...

“BDI është përgjegjëse për të gjiha segmentet për 11 vite që ishte në Qeveri me VMRO – DPMNE-në”

Të gjitha strukturat e RDK-së janë me kryetarin Fadil Zendeli

Kryetari i RDK-së Fadil Zendeli i tregon “muskujt” në Gostivar… Rilindja Demokratike Kombtare e Fadil Zendelit ka mbajtur mbledhjen e radhës të Kuvendit Qendror në...

RDK-ja e Fadil Zendelit mban kuvendin qendror të partisë

Grupi i Fadil Zendelit brenda RDK-së nuk e ka ndërmend të heqë dorë nga marrja e kësaj partie nën kontrollë. Ky grup paralajmëron mbledhje...

Kasami: Prioriteti jonë më i lartë është vetëm rrëzimi i BDI-së...

Të hënën, pra më 10 nëntor në emër të Lëvizjes BESA dhe Rilindjes Demokratike Kombëtare i bëmë një ftesë publike kryetarit të LRPDSH- dhe...

Lajmet e fundit