Ballina Etiketimet Gjeneral

Etiketim: gjeneral

Esat Pasha: Jam gjeneral turk, kam bërë zijafet me serbët në...

Për të janë botuar disa libra dhe studime, por gjithnjë ishte i vendosur ose si patriot i kulluar ose si emblemë e tradhtisë. Ilir...

Kjo është gjeneralja e parë shqiptare e Ushtrisë Shqiptare (VIDEO)

FA do të kenë të parën grua gjenerale, Manushaqe Shehu deri dje kolonele e FA. Ministrja e Mbrojtjes Mimi Kodheli ka firmosur propozimin, ndërsa...

Lajmet e fundit