Ballina Etiketimet Gjithcka nga porti

Etiketim: gjithcka nga porti

Ajo çfarë bëri Pique ndaj Shqipërisë po çmend të gjithë Spanjën...

Takimi mes Kombëtares së Shqipërisë dhe Spanjës ka përfunduar me rezultat 0-2 në të mirë të spanjollëve. Por, ajo çka ka bërë Gerard Pique në...

Lajmet e fundit