Ajo çfarë bëri Pique ndaj Shqipërisë po çmend të gjithë Spanjën (FOTO)

Takimi mes Kombëtares së Shqipërisë dhe Spanjës ka përfunduar me rezultat 0-2 në të mirë të spanjollëve.

Por, ajo çka ka bërë Gerard Pique në takimin ndaj Shqipërisë po çmend të gjithë në Spanjë

Ylli i Barcelonës, e cila është pjesë e Katalunisë, ka shqyer mëngët e fanellës, ky ishte flamuri i Spanjës.

ini

Por, si Pique nuk veproi Iniesta.

E gjitha kjo për shkak të problemeve politike, pasi katalunasit kërkojnë pavarësinë nga Spanja.

cuwm6ozwaae_q5z

Pique kishte grisur pjesën e fanellës ku ishte flamuri spanjoll.

Kjo gjë nuk i ka pëlqyer aspak tifozëve dhe tashmë kanë filluar komentet e mëdha në Spanjë. /Telegrafi/

cuwhqg7viaan5ab


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu