Ballina Etiketimet Gostivar

Etiketim: gostivar

Rufi Osmani për kryetar të Gostivarit, ja kush e do rikandidimin?!

Ish-kryetari i komunës së Gostivarit, Rufi Osmani po synohet që të jetë kandidat i Aleancës për Shqiptarët në komunën e Gostivarit. Lobimi më i...

Lëvizja BESA Gostivar: Apelojmë deri tek organet lokale që të kujdesen...

Lëvizja Besa në Gostivar, përmes një konference për shtyp shprehu shqetësimin për mungesën e kuadrove profesionale për trajtimin e fëmijëve me autizëm në çerdhet...

KOMENT/ Rilindja me BESË dhe BDI në Tetovë, Aleanca në Gostivar,...

Jemi në ditën e fundit të fushatës parazgjedhore dhe partitë politike realizojnë tubimet përmbyllëse të tyre, BDI dhe Rilindja me Besë kanë zgjedhur Tetovën,...

Banori nga Gostivari tre ditë e mban peng të dashurën në...

Dje rreth orës 14:30 në Stacionin policor në Gostivar, 22 vjeçarja H.M. ka raportuar se nga ana e I.M.(32) me të cilin ka qenë...

“Rritet kriminaliteti në Gostivar”, Babë e bir sulmojnë drejtorin e gjimnazit...

Dyzet e dy vjeçari B.D. nga f. Negotinë e Gostivarit dhe djali i tij 17 vjeçar, nxënës në Gjimnazin e fshatit, kanë sulmuar fizikisht...

Lajmet e fundit