Ballina Etiketimet Gostivari

Etiketim: gostivari

ANALIZË/ Ngritja dhe rënia e Lëvizjes Besa, rezultatet e zgjedhjeve tregojnë...

Lëvizja Besa ishte një parti politike që për herë të parë garoi në zgjedhjet e vitit 2016 ku njëkohësisht ishte edhe befasia e atyre...

Gostivar, bëhen nëna më të reja se 18-vjeçe

Pos martesës nën moshën 18 vjeçe, një dukuri tjetër paraqitet edhe te shtimi i rasteve të lindjes, kur nënat i takojnë pikërisht kësaj moshe....

Dramë e armatosur në Gostivar, policia arreston tre veta

Tre persona të armatosur dhe të maskuar janë përpjekur të kryejnë grabitje në pompën e benizinës “Makpetrol” në Gostivar. Ata i ka parandaluar punonjës...

Lajmet e fundit