Ballina Etiketimet Gruevski dhe ahmeti

Etiketim: gruevski dhe ahmeti

‘Libertas’: Gruevski dhe Ahmeti bisedojnë për koalicion parazgjedhor?!

Liderët e VMRO-së dhe BDI-së Nikolla Gruevski dhe Ali Ahmeti, sipas burimeve partiake të BDI-së në cilat thirret portali “Libertas”, janë duke biseduar për...

Gruevski inaguron 1000 vende të reja pune në Veles, ku humbi...

Një tjetër investim që krijon 1000 vende të reja pune orientohet në zonat me shumicë maqedone, Bëhet fjalë për investimin e kompanisë gjermane “STS Tekstajlls”....

Wikileaks zbulon ”Marrëveshjen e Majit” në mes të Ali Ahmetit dhe...

Së fundmi, Vest 24 bën të ditur se Wikileaks ka publikuar marrëveshjen në mes të Ali Ahmetit dhe Nikolla Gruevskit, të arritur në zgjedhjet...

Lajmet e fundit