Ballina Etiketimet Histori

Etiketim: histori

Shilegovi shpërthen ndaj deputetëve të VMRO: Ju jeni tradhtarët më të...

Deputeti i LSDM. Petre Shilegov sot nga foltoroja e Parlamentit ka kritikuar ashpër deputetët e VMRO-së, duke i quajtur tradhtarë, transmeton TetovaSot. “Ju jeni tradhtarë...

10 gënjeshtrat më të mëdhaja në histori

Gjatë historisë janë shënuar shumë mashtrime si dhe krijime të rreme, që kanë pasur ndikim të madh tek shumë njerëz. Po sjellim 10 gënjeshtrat që...

Zekiri: Duke votuar për LSDM-në, shqiptarët kanë shkruar historinë

Ish gazetari Muhamed Zekiri, ka komentuar për agjencinë “Anadolu” zhvillimin e ngjarjeve të fundit në lidhje me zgjedhjet e parakohshme në Maqedoni. “Ia ka vlejtur...