Ballina Etiketimet I vdekur

Etiketim: i vdekur

Gjendet i vdekur konsulli rus në Greqi

Një rast i rëndë me pasoja diplomatike po hetohet nga zyrtarët e Departamentit të Krimeve për Jetën dhe Sigurinë në Greqi. Konsulli rus në Greqi,...

Një në një miliardë: Ushtari që shërbeu në Bosnjë ishte “vdekur...

Një ushtar, 18 muaj të jetës së tij i kaloi si një “kufomë në këmbë”, për shkak të sëmundjes që e bënte të besonte...

Lajmet e fundit