Ballina Etiketimet Ideja

Etiketim: ideja

Rama “sulmon” sërish Greqinë në Samitin e Diasporës: E kujt ishte...

Gjatë ditës së sotme është mbajtur te Pallati i Brigadave çelja e Samitit të Diasporës. Në këtë samit marrin pjesë personalitete, intelektualë, biznesmenë dhe...

Lajmet e fundit