Ballina Etiketimet Irani

Etiketim: irani

Shtetet e Bashkuara tërheqin mbrojtjen e tyre raketore nga Arabia Saudite....

Për herë të dytë këtë vit, ushtria amerikane po kryen një tërheqje masive të pajisjeve të saj ushtarake nga Arabia Saudite, e cila kryesisht...

10 thënie inspiruese nga poeti persian Rumi (VIDEO)

Me siguri keni dëgjuar për poetin e njohur persian Rumin ai njihet si nektari i poezisë perse dhe mban një peshë të madhe të...

Irani e kërcënon Amerikën: Po gabuat do të hani shuplakë fytyrës

Shtetet e Bashkuara të Amerikës duhet të presin një shuplakë të fortë në fytyrë nëse i nënvlerësojnë aftësitë mbrojtëse të Iranit, ka thënë sot...

Lajmet e fundit