Ballina Etiketimet Isa mustafa

Etiketim: isa mustafa

Mustafa: Muri në veri, lojë e ulët e Serbisë

Kryeministri i vendit, Isa Mustafa në një intervistë për Telegrafin ka thënë se muri i ndërtuar në veri është një lojë e ulët e...

Ja si serbët e penguan Mustafën, dhe si mbrohej ai në...

Njësia më elitare e Policisë kishte zbarkuar në veri. Në zonën midis Zveçanit e Leposaviqit po e ruajnë shefin e Qeverisë, Isa Mustafën, që...

Mustafa tregon kush janë fajtorët për mos liberalizimin e vizave

Kryeministri Isa Mustafa ka thënë se qytetarët duhet ta dinë qartë se kush janë ata që po kundërshtojnë që Kosova të këtë kufijtë e...

Afrimi Muçiqi tregon për dasmën e djalit të kryeministrit dhe për...

Afrim Muçiqi ka kënduar në dasmën e djalit të kryeministrit Isa Mustafa, Besnikut. Në emisionin “Një kafe me Labin”, këngëtari ka shpalosur momente nga jeta...

Shqiptarët në Ballkan, të defaktorizuar

Mungesa e unitetit të faktorit politik shqiptar në Ballkan ka bërë që shqiptarët e ndarë në pesë shtete të jetojnë të defaktorizuar. Politikanët dhe...

Paraqitet kandidati që po pretendon t’ia zë vendin Isa Mustafës në...

Kryetari i Komunës së Pejës, Gazmend Muhaxheri, i ftuar në RTK, në emisionin “Natën”, ka folur për të ardhmen e tij politike. I pyetur se...

Vuçiç: I rëndë vendimi për telekomunikacionin në Kosovë

Ai tha se vendimi do të “peshohet dhe do të jetë gjithsesi më i miri në interes të Serbisë”. Vuçiq tha se Kosova do që...

Lajmet e fundit