Ballina Etiketimet Jashtezakonshme

Etiketim: jashtezakonshme

BDI po përgatitet për zgjedhje, po kërkon figura të reja nga...

Atmosfera që po karakterizon së fundmi skenën politike në Maqedoni pas rezultateve të referendumit, ku pjesëmarja nën 50% e votuesve si pasojë e bojkotit...

Kuvendi i Shqipërisë seancë të jashtëzakonshme

Kuvendi i Shqipërisë ka zhvilluar sot përsëri një seancë të jashtëzakonshme, ku është votuar për ndryshimin e komisionit të përzgjedhjes së kandidatëve për institucionet...

Sot zgjidhet kryeparlamentari. Ivanovi gati të shpall gjendjen e jashtëzakonshme

Kryetari i Parlamentit të Maqedonisë ka gjasa që të zgjidhet sonte. Kështu janë marrë vesh lideri i BDI-së Ali Ahmeti dhe lideri i LSDM-së,...

Kosovë, seancë të jashtëzakonshme për Astrit Deharin

Kuvendi i Republikës së Kosovës, sipas kërkesës së 40 deputetëve nënshkrues të Partisë Demokratike të Kosovës (PDK) dhe Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), sot...

Lajmet e fundit