Ballina Etiketimet Keq

Etiketim: keq

Shkenca pas grushtit të boksierit të kategorisë së rëndë: Të grushtohesh...

Legjendari Wladimir Klitschko humbi nga Anthony Joshua në Wlembley dhe kështu britanikut i takuan tre titujt IBO, IBF dhe WBA. 27-vjeçari fitoi me meritë, por...

Bruksel: “Takim tmerrësisht i keq”

Raundi i fundit i dialogut mes delegacioneve të Kosovës dhe Serbisë dështoi në tërësi. Atmosfera përshkruhet si shumë e keqe. Delegacionet e Kosovës dhe Serbisë...

Lajmet e fundit