Ballina Etiketimet Kongresi

Etiketim: kongresi

Kongresi amerikano-hebre uron fitoren e Gruevskit: Presim bashkëpunim të mirë

Kongresi amerikan i Hebrejve pret që të vazhdojnë bashkëpunim me Gruevskin dhe partinë e tij pas fitores dhe të kenë raporte të mira Maqedonia...

Si DioGuardi detektoi para Kongresit Amerikan Qeverinë e korruptuar VMRO-BDI

Ish-kongresmeni shqiptaro- amerikan, Joseph DioGuardi në raportimin e tij të fundit në Kongres për situatën në Ballkan, përfshirë edhe Maqedoninë, kishte shprehur shqetësim për...

Kongresi i LSDM i dha dritë jeshile listave për deputetë

Delegatët në Kongresin e 21 të LSDM kanë votuar me shumicë votash listat e kandidatëve për deputetë të kësaj partie, informon INA. Me gati...