Ballina Etiketimet Konsulli

Etiketim: konsulli

Gjendet i vdekur konsulli rus në Greqi

Një rast i rëndë me pasoja diplomatike po hetohet nga zyrtarët e Departamentit të Krimeve për Jetën dhe Sigurinë në Greqi. Konsulli rus në Greqi,...

Lajmet e fundit