Ballina Etiketimet Kopje

Etiketim: kopje

Mançevski: Procesverbalet e zgjedhjeve nuk përputhen me kopjet e tyre

Damjan Mançevski, shef i shtabit të LSDM-së dhe Koalicionit ”Për jetë në Maqedoni” ka deklaruar se ende janë duke i rinumëruar votat dhe se...

Lajmet e fundit