Ballina Etiketimet Kosovaret e akuzuar per terrorizem

Etiketim: kosovaret e akuzuar per terrorizem

Dy kosovarët e akuzuar për terrorizëm, sapo dolën nga burgu, u...

Dymbëdhjetë ditë pas lirimit nga paraburgimi, Irfan Haqifi ishte larguar nga Kosova dhe dyshohet se është rreshtuar përkrah ISIS-it, shkruan sot Koha Ditore. Të akuzuarit...

Lajmet e fundit