Ballina Etiketimet Kryetari i parlamentit

Etiketim: kryetari i parlamentit

Përveç Gjuhës Shqipe, Ziadin Sela kërkon edhe postin e Kryetarit të...

Ziadin Sela, deputet dhe njëri nga krerët e Aleancës për Shqiptarët iu drejtua sot në lidhje direkte të gjithë shqiptarëve. Ai shprehur falënderimet për...

Lajmet e fundit