Ballina Etiketimet Lazim destani

Etiketim: lazim destani

Biznesmeni shqiptar Lazim Destani: Diaspora të krijojë një fond investimesh. Çdo...

Biznesmeni i njohur shqiptar, Lazim Destani , jeton në Maqedoni dhe i ka shpërndarë bizneset e tij në disa vende të botës. Ai ka...

Samiti i parë i diasporës në Tiranë, Lazim Destani në panelin...

Në Tiranë dje dhe sot po mbahet samiti i parë i diasporës shqiptare ku të ftuar kanë qenë personalitete të ndryshme nga sfera të...

Dokaz: Lazim Destani bartës i listës së LSDM-së në njësinë numër...

Portali Dokaz.mk duke u thirrë burime jo të sigurta ka lajmëruar se udhëheqësia e LSDM-së është duke negociuar me shqiptarin më të pasur Lazim...

Sa miliardë dollarë “peshon” Lazim Destani ?

Lazim Destani është biznesmen i suksesshëm me prejardhje nga Malësia e Sharrit të Tetovës. Ai dhe familja e tij drejtojnë një rrjet internacional biznesesh,...

Lajmet e fundit