Dokaz: Lazim Destani bartës i listës së LSDM-së në njësinë numër 6

Portali Dokaz.mk duke u thirrë burime jo të sigurta ka lajmëruar se udhëheqësia e LSDM-së është duke negociuar me shqiptarin më të pasur Lazim Destani, që të jetë bartës liste në njësinë numër 6. Destani është pronar i kompanisë Ecolok dhe i KF Shkëndija.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu