Ballina Etiketimet Lfta e kosoves

Etiketim: lfta e kosoves

Shokuese/ Dyshohet se këtë adoleshent e vranë ushtarët e UÇK-së (VIDEO)

Zona Express ka transmetuar mbrëmjen e së djelës, pjesën e dytë të dokumentarit “Gjahu në UÇK”, ku janë transmetuar pamje dhe dëshmi për vrasjen e civilëve...