Ballina Etiketimet Liga e kampioneve

Etiketim: liga e kampioneve

Këto janë përballjet në Ligën e Kampionëve

Është hedhur shorti në Ligën e Kampionëve për 1/8 e finales. Kësisoj ndeshja më interesante do të jetë ajo mes Bayern Munich dhe Arsenal. Kampioni në...

Lajmet e fundit