Ballina Etiketimet Lolita

Etiketim: lolita

‘Lolita’ apo ‘Lorena’, kush po e bezdis Kryeministrin?

Askush nuk e mban mend ditën e parë kur profili në Facebook me emrin “Lolita” u bë aq popullor dhe i ndjekur edhe pse...

“Lolita” kërcënon politikanët: Tani do të merremi seriozisht me ju

Është një ndër faqet më të komentuara të Facebook-ut aktualisht për shkak të ironisë therëse ndaj fenomeneve të ndryshme në vend, por edhe për...