Ballina Etiketimet Lotaria amerikane

Etiketim: lotaria amerikane

Si do të njoftohen fituesit e Lotarisë Amerikane…(DETAJET)

Konsullata amerikane ka publikuar metodën se si të përzgjedhurit e Lotarisë amerikane do të njoftohen të vijojnë procedurat nëse shpallen fitues. Regjistrimi elektronik nisi...

Lotaria Amerikane, ja si të mbroheni nga mashtruesit që duan t’ju...

Ambasada amerikane në Tiranë ka paralajmëruar sërish qytetarët shqiptarë që të bëjnë kujdes me ata që i mashtrojnë, u kërkojnë para apo u bëjnë...

Aplikimet për lotarinë Amerikane fillojnë sot, ja çfarë duhet të keni...

Sot në orën 18:00 hapet aplikimi për lotarinë amerikane. Sakaq, faqja zyrtare e departamentit të shtetit dhe ambasadës së SHBA-ve në Tiranë ka publikuar të...

Lajmet e fundit