Ballina Etiketimet Lumi vardar

Etiketim: lumi vardar

Nxirret lopa e ngordhur nga lumi Vardar, nuk dihet origjina nga...

Agjencia për Ushqim dhe Veterinari (AUV), ka inspektuar vendin ku lopa e ngordhur u gjet përgjatë lumit Vardar në Shkup, dhe nuk është konfirmuar...

Lajmet e fundit