Ballina Etiketimet Madhe

Etiketim: madhe

Ja cila do jetë feja më e madhe në botë në...

Në vitin 2015 popullsia myslimanëve llogaritej 1.8 miliard në gjithë botën. Kjo do të thotë 24% e gjithë popullsisë globale. Krishtërimi është aktualisht feja...

Thaçi: Nuk e kam përmendur “Shqipërinë e Madhe”

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka deklaruar se ai nuk e ka përmendur “Shqipërinë e Madhe”, e madje askush në Shqipëri. Por, kjo sipas...

Çfarë po `ngatërrojnë` serbët në Bosnjë? Gjermanët: Nëse krijohet Serbia e...

Në Bosnjë dhe Hercegovinë serbët dëshirojnë të përfundojnë bashkëqeverisjen me myslimanët dhe kroatët. Një rrezik për Ballkanin, shkruan analisti Stefen Honig për median gjermane...

Lajmet e fundit