Ballina Etiketimet Mançevski

Etiketim: Mançevski

Mançevski: Nuk do të shkarkojmë nga puna, por do të bëjmë...

“Nuk do të ketë shkarkim nga administrata shtetërore, por do të bëhet riorganizim për efikasitet më të madh, deklaroi ministri i shoqërisë informatike dhe...

Mançevski: Procesverbalet e zgjedhjeve nuk përputhen me kopjet e tyre

Damjan Mançevski, shef i shtabit të LSDM-së dhe Koalicionit ”Për jetë në Maqedoni” ka deklaruar se ende janë duke i rinumëruar votat dhe se...

Lajmet e fundit