Ballina Etiketimet Maqedoni

Etiketim: maqedoni

Paradoksi: Shqiptarët i dhurojnë Serbisë 1 miliard euro vetëm duke u...

Një debat në distancë ka shpërthyer këto ditë ndërmjet mediave serbe dhe atyre shqiptare të Preshevës në lidhje me pasojat ekonomike por jo vetëm,...

Çiçakovski shpjegon arsyet se si erdhi deri tek lista me votues...

Kryetari I Komisionit Shtetwror Zgjedhor tw Maqedonisw, Aleksandwr Çiçakovski, ka shpjeguar arsyet sa I pwrket çështjes sw votimit nw Republikwn e Maqedonisw, ai ka...

Lajmet e fundit