Ballina Etiketimet Marredheniet e kosoves me serbine

Etiketim: marredheniet e kosoves me serbine

Kosova dhe Serbia kanë këtë problem serioz!

Duke u bazuar në një vizitë në Kosovë dhe Serbi, një ekspert i të drejtave të njeriut nga Kombet e Bashkuara ka kërkuar nga...

Lajmet e fundit