Ballina Etiketimet Mbetet

Etiketim: mbetet

Ivanov – Nishanit: Shqipëria ka qenë dhe mbetet mike e Maqedonisë

Presidenti i Republikës së Maqedonisë, Gjorge Ivanov, sot në Baku, Azerbajxhan realizoi një takim bilateral me presidentin e Republikës së Shqipërisë Bujar Nishani. Sipas njoftimit...

PDSH mbetet deri në mars pa kryetar, Thaçi nuk do të...

Kongresi i PDSH-së nuk do të mbahet para muajit mars ndërsa Menduh Thaçi nuk do të garojë përsëri për postin e kryetarit të partisë. Sekretari...

Kosova vazhdon të mbetet jashtë Interpolit (VIDEO)

Kosova ka vazhduar të mbetet edhe gjatë vitit 2016 jashtë organizatave më të mëdha ndërkombëtare të sigurisë, Interpol dhe EUROPOL, ndonëse kanë kaluar tetë...

Lajmet e fundit