Ballina Etiketimet Mesazh

Etiketim: mesazh

Lika mesazh nga Ohri

Zv.kryeministri Hazbi Lika sot nga Ohri do të flas rreth zyrtarizmit të gjuhës shqipe. “Sot në ora 13 e 45 në restorant Lihnidos ne Ohër,...

Kryeministri Zaev mesazh kryeministres Mej: Maqedonia e gatshme të ndihmojë kundër...

Kryetari i Qeverisë së Republikës së Maqedonisë, Zoran Zaev i dërgoi telegram ngushëllimi kryeministries britanike Tereza Mej dhe qytetarëve të Mbretërisë së Bashkuar të...

Ja çfarë porosie ka Edi Rama për nacionalistët sllav të Maqedonisë...

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama ka publikuar në faqen e tij në Facebook, në rubrikën Amarcord, një mesazh për trazirat që ndodhën në Kuvendin...

Kurti, mesazh liderëve shqiptarë në Maqedoni

Themeluesi i Vetëvendosjes, Ali Kurti thotë se, partitë shqiptare në Maqedoni duhet të bëhen bashkë, ose në pushtet ose në opozitë “Platforma është rrafshi nga...

Bilall Kasami me një mesazh të fuqishëm për partitë maqedonase

Kryetari i Lëvizjes BESA, Bilall Kasami është përgjigjur ekskluzivisht për portalin Sakte.net se si do të veprojë Lëvizja BESA nëse asnjë parti maqedonase nuk...

Dioguardi mesazh Ali Ahmeti (VIDEO)

Ish-Kongresmeni Joe Dioguardi flet në emisionin 7pa5 në lidhje me situatën në Maqedoni.Si njohës i mirë i situatës, Joe DioGuardi thotë se “që kur...

Dimitriev i dërgon mesazh ngushëllimi kryeministrit turk

Kryetari i Qeverisë së Maqedonisë për zbatimin e zgjedhjeve, Emil Dimitriev dërgoi mesazh ngushëllimi deri tek kryeministri i Turqisë, Binali Yıldırım me rastin e...

Putin mesazh Erdoganit pas sulmit terrorist

Presidenti rus Vladimir Putin ka dënuar sulmin e mbrëmshëm terrorist në Stamboll dhe i shprehu ngushëllimet e tij homologut turk Rexhep Taip Erdogan, raporton...

Vanhojte shfaqet me një mesazh menjëherë sapo hymë në vitin 2017

Ish-ndërmjetësi i BE-së në bisedimet për zgjidhjen e krizës në Maqedoni, Piter Vanhojte në profilin e tij në facebook ka shkruar urimin e tij...

Bebe Rexha u dhuron një mesazh të bukur shqiptarëve (FOTO)

Ylli Beba Rexha duket se nuk harron asnjëherë kombin e saj. Ajo shpesh herë u referohet me fjalë shqip fansave të saj shqiptarë. Kësaj rradhe ajo...

Lajmet e fundit