Ballina Etiketimet Mexico

Etiketim: mexico

Parisi, Madridi, Athina dhe Mexico do të ndalojnë automjetet me dizel

Krerët e Parisit, Madridit, Athinës dhe Mexico City pohojnë se deri në vitin 2025 do të punojnë për ndalimin e plotë të automjeteve me...

Lajmet e fundit