Ballina Etiketimet Michael Schumacher

Etiketim: Michael Schumacher

Më në fund, Schumacher ngrihet në këmbë dhe ecën

Piloti legjendar i Formula 1, Michael Schumacher dy vjet e gjysmë pas aksidentit të rëndë gjatë skijimit, bëri hapat e tij të parë me...

Lajmet e fundit