Ballina Etiketimet Mitur

Etiketim: mitur

Futi burrin në burg, braktis djalin e mitur dhe ikën me...

Një histori e rrallë është sjellë sot në fokus, ku një nënë kërkon që nusja e djalit të kthehet për të marrë nipin 6...