Ballina Etiketimet Monstra

Etiketim: monstra

Zekiri: Do ti gjejmë vrasësit e vërtetë në rastin ‘Monstra’

Nënkryetari i LSDM-së, Muhamed Zekiri thotë se qeveria e re do të angazhohet për një shtet ligjor, i cili do të zbardh të gjitha...

Filmi për rastin “Monstra” financohet me 500 mijë euro nga buxheti...

Filmi me titull “Kur dita nuk kishte emër”, kushtuar vrasjes së pesëfishtë te Liqeni i Smilkovës në vitin 2012 është financuar me 500 mijë...

Ali Ahmeti për ” Monstrën”: Faji është i grupit punues

I pyetur për procesin e montuar “Monstra”, ku dergjen shqiptarët e pafajshën, Lideri i BDI-së, Ali Ahmeti ia hedh fajin Grupit Punues, transmeton Tetova1. Ai...

Familjarët e rastit Monstra apelojnë për dalje masovike të votuesve në...

U lutem qytetareve te Tearces, ne emer te gjith te burgosurve shqiptar, te pafajshem, te sakatosur e syrgjynosur, te maltretuar, te rrahur e te...

Bogoevski: Do t’i lirojmë të burgosurit për rastin “Monstra”, janë të...

Ish shefi i DBK-së, aktualisht kandidat i LSDM-së për deputet, mbrëmë në një intervistë televizive tha se rasti monstra është një inskenim i qeverisë...

Zaev: Nuk ka shtet pa u zbardhur “Monstra” dhe “Kumanova”

“Nuk mund të jemi shtet deri sa nuk merret vesh e vërteta për masakrën e “Smillkovës”, të zbulohet e vërteta për vdekjen e Martin...

Ahmeti: “Sopoti” dhe “Monstra” janë dënuar pa dëshmi

Kreu i BDI-së, Ali Ahmeti vlerëson se të akuzuarit në rastet “Sopoti” dhe “Monstra” janë dënuar pa dëshmi të mjaftueshme. Ahmeti i ftuar në “Rruga...

Bogoevski: “Monstra” është rast i montuar nga krerët e BDI-së dhe...

Javorja “Fokus” në numrin më të ri sjell të dhëna shokuese për rastin “Monstra”, shkruan Fakte. Sipas kësaj reviste, të akuzuarit shqiptarë Alil Demiri,...

Pse nuk u inçizua rasti ‘Monstra’ ashtu siç u inçizua rasti...

Mbrëmë Televizioni Sitel ka publikuar video ekskluzive nëpërmjet së cilës ata deshën që të mbrojnë ndihmës ministrin për Punë dhe Politikë Sociale, Dime Spasov,...

Lajmet e fundit