Ballina Etiketimet Moti

Etiketim: moti

Bora paralizon këto qytete në Maqedoni (VIDEO)

Makina dhe mauna të bllokuar, kolona të gjata të automjeteve, kjo ishte pamja e sotme në qafën Bukovo. Të reshurat e dendura të borës...

Nesër temperatura të ulëta, rajoni i Pollogut më i rrezikuari

Në pajtim me paralajmërimin nga Drejtoria për Punë Hidrometeorologjike, nesër për tërë shtetin parashikohen temperatura të ulëta. Temperatura më të ulëta priten në rajonin...

“Çmendet” moti, sinoptikanët: Mos prisni më ditë të ngrohta këtë vit

Në Shkup ra bora e parë e shoqëruar me erë të fuqishme, që dhe edhe pse me kohëzgjatje shumë të shkurtë, dëshmoi se i...

Lajmet e fundit