Ballina Etiketimet Mpb

Etiketim: mpb

Njihuni me Xhekin që do ta zëvendësoj Çavkovin

Xhevdet Azizi-Xheki është kandidati i propozuar dhe i pranueshëm për të gjitha partitë politike, pritet të emërohet Drejtor i BSP-së në vend të Mitko...

Ja kush do të udhëheqë me MPB-në dhe Ministrinë e punës...

Kjo është e paraparë me marrëveshjen e arritur ndërmjet partive politike. Kjo nënkupton se Frosina Tashevska-Remenski dhe Oliver Spasovski nuk do të jenë ministra...

MPB: Ja pse po ndodhe aksioni në fshatin Brezë

Një zyrtarë i lartë i MPB-së për Zhurnal ka konfirmuar aksionin policorë në fshatin Brezë. Sipas tij prania e madhe e policisë ka të...

Kryeshefat e rinj në MPB: Nevojë e rregullt ose politike?

Vetëm dhjetë ditë para mbajtjes së takimit të liderëve ku duhet vlerësuar nëse ka kushte për mbajtjen e zgjedhjeve, në ministrinë e punëve të...

Lajmet e fundit