Ballina Etiketimet Muhamed

Etiketim: muhamed

Efekti Salah, 70 simpatizantë të futbollistit konvertohen në myslimanë

Mohamed Salah është bërë një inspirim për tifozët anglez të Liverpoolit që nga transferimi i tij nga Roma në fillim të këtij sezoni. Ai po...

Zekiri: Do ti gjejmë vrasësit e vërtetë në rastin ‘Monstra’

Nënkryetari i LSDM-së, Muhamed Zekiri thotë se qeveria e re do të angazhohet për një shtet ligjor, i cili do të zbardh të gjitha...

Zekiri: Organet po më ndjekin, por nuk do të më frikësojnë

Nëpërmjet një postimi në profilin e tij në rrjetin social Facebook, Muhamed Zekiri ka njoftuar se është duke u hetuar nga organet e Ministrisë...

Policia Financiare bastisë shtëpinë e Muhamed Zekirit

Policia ka kontrolluar shtëpinë time. Mund të kërkojnë dhe bastisin sa t’ju dojë shpirti, as nuk do t’më frikësojnë e as t’më ndalojnë, kështu...

Muhamed Zekiri citon profetin Muhamed a.s në parlament para betimit

Deputeti nga rradhët e LSDM-së, Muhamed Zekiri, para se të bëjë betimin e tij si deputetë i Parlamentit të Maqedonisë, ka cituar profetin Muhamed...

Ja cfar porosije bëri kjo voglushe për votuesit në Maqedoni!

Para disa orëve Muhamed Zekiri në statusin e tij publikoji një fotografi të një voglushes që i thëret qytetarët “Mos e shit VOTEN të...

Lajmet e fundit