Ballina Etiketimet Ndotja ne maqedoni

Etiketim: ndotja ne maqedoni

Sezoni i ngrohjes rritë ndotjen e ajrit në Maqedoni

Me uljen e temperaturave dhe fillimin e sezonit për ngrohje, rritet edhe ndotja e ajrit, pra rriten grimcat kancerogjene që i thithim, përcjell Telegrafi...

Lajmet e fundit