Ballina Etiketimet Pranon

Etiketim: pranon

Gjykata Administrative pranon ankesën e OBRM-PDUKM-së, shfuqizohet ajo e Lëvizjes Besa

Gjykata Administrative ka pranuar ankesën e koalicionit të udhëhequr nga OBRM-PDUKM-ja dhe hodhi poshtë vendimin e KSHZ-së, të cilët pranuan parashtresën e Lëvizjes Besa,...

Lajm i fundit: Gjykata pranon ankesën e LSDM-së për rivotim në...

Gjykata Administrative ka pranuar kërkesën e LSDM-së për votim në Tearcë, shkruan Gazeta Lajm. Vendimi ëhstë sjellur para disa minutave dhe bazohet në faktin...

Artan Grubi dhe Ali Ahmeti i vardisen LSDM-së, Muhamed Zeqiri nuk...

Sapo janë shpallur rezultatet zgjedhore prej KSHZ-së, Artan Grubi ka filluar t’i vardiset LSDM-së. Duke u munduar të hapë një derë edhe te kjo...

Lajmet e fundit