Lajm i fundit: Gjykata pranon ankesën e LSDM-së për rivotim në Tearcë

Gjykata Administrative ka pranuar kërkesën e LSDM-së për votim në Tearcë, shkruan Gazeta Lajm. Vendimi ëhstë sjellur para disa minutave dhe bazohet në faktin se në këtë vendovtim janë vërejtur parregullsi zgjehdore ditën e zgjedhjeve. Vendimin e plotë të gjykatës në gjuhën maqedonase mund ta lexoni në këtë Link.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu