Ballina Etiketimet Tearce

Etiketim: tearce

Ramadani: Gruevski në Tearcë i mori votat e Thaçit

I njohur është stili i Thaçit ai gjithmonë ka ditur të kalkulojë por e çuditshme është që kalkulon në situata kur ai nuk paraqet...

Mbyllet rivotimi në Tearcë, cilat janë mundësitë?

Sapo është mbyllur vendvotimi, janë numëruar fletat e pashfrytëzuara, dhe është konstatuar se 312 vota nuk janë shfrytëzuar, që do të thotë se kanë...

Arrestohen dy shqiptarë në Tearcë me 100 mijë euro, duke blerë...

Dy persona janë arrestuar sot në Tearcë deri sa kanë ofruar para për votuesit që të mos dalin në zgjedhje, njofton A1On. Ata janë...

Forca të mëdha policore në Tearcë

Forca të mëdha policore dhe të njësive speciale prej dy ditësh qarkullojnë në Tearcë dhe në rrugët që shpien në këtë fshat. Megjithëse policia...

Për kë do votojnë shqiptarët në Tearcë?

"Është e vështirë të parashikohet se cilit do t'ia japin votën shqiptarët në rivotim kur dihet se partitë e tyre nuk mund të marrin...

Familjarët e rastit Monstra apelojnë për dalje masovike të votuesve në...

U lutem qytetareve te Tearces, ne emer te gjith te burgosurve shqiptar, te pafajshem, te sakatosur e syrgjynosur, te maltretuar, te rrahur e te...

Të dielën rivotohet në Tearcë, mund të ndryshohet rezultati i përgjithshëm

Gjykata Administrative vendosi që të anulojë votimin në një qendër votimi në Komunën e Tarcës, ndërsa rivotimi do të bëhet të dielën. Në qendrën e...

Lajm i fundit: Gjykata pranon ankesën e LSDM-së për rivotim në...

Gjykata Administrative ka pranuar kërkesën e LSDM-së për votim në Tearcë, shkruan Gazeta Lajm. Vendimi ëhstë sjellur para disa minutave dhe bazohet në faktin...

Lajmet e fundit