Ballina Etiketimet Pune

Etiketim: pune

MPB tregon se kush e shfrytëzon Mercedesin 600 mijë euro të...

Ministria e Punëve të Brendshme, si pronare e Mercedesit që ka kushtuar 600 mijë euro, dhe i blerë me porosi të Gruevskit sipas "bombave"...

Ivanov paralajmëron Shqipërinë: Fqinjët të mos përfshihen në punët e brendshme...

Hapja e plagëve të vjetra dhe përzierja në punët e brendshme të vendeve mund t’i rrezikojë marrëdhëniet e mira fqinjësore, kështu deklaroi presidenti i...

Gjermania ofron vende pune për 2017, ja ç’duhet të bëni

Në 2015-ën mijëra vetë u përpoqën të gjejnë me kërkesa për azil një vend pune në Gjermani. Qeveria gjermane krijoi një alternativë. Atë po...

Vendi i punës që paguhet 20 mijë euro në muaj, por...

Ju do të mendonit se nuk do të ishte e vështirë që doktorë nga e gjithë bota do të shprehnin gatishmërinë që të punojnë...

Ja kush do të udhëheqë me MPB-në dhe Ministrinë e punës...

Kjo është e paraparë me marrëveshjen e arritur ndërmjet partive politike. Kjo nënkupton se Frosina Tashevska-Remenski dhe Oliver Spasovski nuk do të jenë ministra...

Qytetarët për partitë: Shumë llafe, pak punë

Shtatë ditët e para të fushatës i gjejnë qytetarët të dëshpëruar dhe aspak të bindur nga ndonjë prej ofertave politike. Shumica e shkupjanëve që...