Ballina Etiketimet Qytete

Etiketim: qytete

Bora paralizon këto qytete në Maqedoni (VIDEO)

Makina dhe mauna të bllokuar, kolona të gjata të automjeteve, kjo ishte pamja e sotme në qafën Bukovo. Të reshurat e dendura të borës...

Tre qytetet ku Basha do të hapë sot fushatën elektorale

Kryetari i PD-së, Lulzim Basha, do të hapë sot fushatën elektorale në tre qytete të tjera. Konkretisht, në orën 10.00 do të jetë në...

Shkupi, një ndër pesë qytetet në botë me më shumë të...

Radikalizim i gjatëkohshëm dhe rekrutimi e mobilizimi i rrjetës së ekstremistëve nga jashtë më shumë se 15 vite duket se po funksionon në veri...

KOMENT/ Rilindja me BESË dhe BDI në Tetovë, Aleanca në Gostivar,...

Jemi në ditën e fundit të fushatës parazgjedhore dhe partitë politike realizojnë tubimet përmbyllëse të tyre, BDI dhe Rilindja me Besë kanë zgjedhur Tetovën,...

Lajmet e fundit