Tre qytetet ku Basha do të hapë sot fushatën elektorale

Kryetari i PD-së, Lulzim Basha, do të hapë sot fushatën elektorale në tre qytete të tjera. Konkretisht, në orën 10.00 do të jetë në Cerrik dhe më pas, në Belsh.

Dje, Basha ishte në Kavajë, Durrës dhe Rrogozhinë.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu