Ballina Etiketimet Rinia

Etiketim: rinia

37 vite nga rënia e Jusuf e Bardhosh Gërvallës dhe Kadri...

Shkruan: Ylldrit Bomova Plot 37 vite u mbushën sot nga vrasja e vëllezërve Jusuf e Bardhosh Gërvalla dhe Kadri Zekës nga shërbimet sekrete të ish-Jugosllavisë,...

Neziri: Rinia maqedonase i përkrahë politikat e Ali Ahmetit?! (VIDEO)

Shefi i shtabit zgjedhor të BDI, Bekim Neziri në fjalimin e tij para rinisë së BDI-së ka theksuar ndër të tjera se rinia maqedone...

Lajmet e fundit