Ballina Etiketimet Seline

Etiketim: seline

Ambasadorët ”vërshojnë” selinë e VMRO-DPMNE

Ambasadori Charles Garrett dhe Ministri britanik për Evropë dhe Amerikë, Alan Duncan, aktualisht janë tek selia e VMRO-DPMNE-së, njofton NovaTV. Nuk ka asnjë informacion...

Nënkryetarët e BDI-së arrijnë në selinë e LR-PDSH-së (VIDEO)

Nënkryetarët e Bashkimit Demokratik për Integrim, Teuta Arifi, Nevzat Bejta dhe Izet Mexhiti, kanë arritur në selinë e LR-PDSH, pjesë e koalicionit “Aleanca për...

Lajmet e fundit