Ballina Etiketimet Shtyrja e zgjedhjeve

Etiketim: shtyrja e zgjedhjeve

Analistët: shtyrja e zgjedhjeve i konvenon VMRO-së dhe BDI-së

Partitë në pushtet VMRO DPMNE dhe BDI nuk i duan zgjedhjet më 11 dhjetor, , vlerësojnë njohësit e rrethanave politike në vend. Sipas gazetarit...

Garrett: Shtyrja e zgjedhjeve do të dëmton shtetin!

Kriza politike në Maqedoni është e thellë dhe komplekse, ajo buron nga problemet në funksionimin e demokracisë dhe sundimit të ligjit dhe si e...

Shkariq: Përderisa partitë kanë çështje të pa zgjdhura, të shtyhen zgjedhjet

Profesori i së Drejtës Kushtetuese, Svetomir Shkariq dje për 24Vesti, tha se Kushtetuta është e qartë dhe nëse nuk shpërndahet Parlamenti të mërkurën, ashtu...

Lajmet e fundit